Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.

Search